MISTRZ PRODUKCJI W DZIALE KONSTRUKCJI STALOWYCH

Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Miejsce Pracy : Stocznie w Niemczech

POSZUKUJE: MISTRZ PRODUKCJI W DZIALE KONSTRUKCJI STALOWYCH

Obowiązki:

  • organizacja pracy swojej i podległych pracowników produkcyjnych,
  • nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem prac,
  • nadzór nad właściwym wykorzystaniem maszyn i narzędzi;
  • kontrola norm czasowych,
  • optymalizacja procesów technologicznych,
  • nadzór nad wykonywaniem oprzyrządowania

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku mistrza produkcji w przemyśle
    stoczniowym (kadłuby statków)
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów spawalniczych,
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi,
  • solidność, odpowiedzialność,
  • znajomość procesów obróbki metali,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka niemieckiego – poziom średniozaawansowany,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KONTAKT TELEFONICZNY: tel. 91  814 09 13

Over Muehlhan

Muehlhan Polska Sp. z o. o. jako członek Grupy Muehlhan funkcjonuje na polskim rynku od niemal trzech dekad.

Od lat z powodzeniem zapewniamy najwyższej jakości usługi z zakresu zabezpieczeń antykorozyjnych (zarówno onshore jaki i offshore), dostępu linowego oraz konstrukcji stalowych.

Rezalizujemy zlecenia dla klientów krajowych oraz zagranicznych.

Mamy bardzo duże doświadczenie w pracy w następujących placówkach: stocznie, fabryki, mosty, platformy wydobywcze oraz sektor energii odnawialnej.

About Muehlhan

Muehlhan Polska Sp. z o. o. as a member of the Muehlhan Group has been operating on the Polish market for almost three decades.

For years, we have been successfully providing the highest quality services in the filed of anti-corrosion protection (both onshore and offshore), rope access and steel structures. We carry out projects for domestic and foreign clients.

Muehlhan Polska Sp. z o. o. has extensive experience in working in the following facilities: shipyards, factories, bridges, mining platforms and the renewable Energy sector.

About muehlhan